День пам'яті жертв Голодомору у м. Кіровограді

28 листопада 2015 р., з благословення Високопреосвященнішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, керівник Місіонерського відділу Кіровоградської єпархії, протоієрей Андрій Шиманович взяв участь у траурній ході з нагоди Дня памяті жертв Голодомору 1921-22, 1932-33 та 1946-47 рр. ХХ ст.

У заході взяли участь: заступники Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Атаманчук В. В. та Коваленко С. П., Секретар Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко О. А., новообраний міський голова м. Кіровограда Райкович А. П., а також чисельні представники місцевих громадських організацій та жителі міста.

Після ходи, котра тривала від Кафедрального собору Різдва Божої Матері м. Кіровограда до памятного хреста на честь жертв Голодомору на меморіальному комплексі «Фортечні вали», учасники урочисто та молитовно поклали до хреста квіти та лампади на спомин тих, хто пав невинними жертвами тоталітарного радянського режиму, що мав на меті знищення якомога більшої кількості представників української нації через штучне створення голоду на наших рідних землях.

У своїх промовах представники влади підкреслили необхідність завжди памятати про тих українців, хто через злу волю та безбожні дії тогочасної радянської влади був позбавлений життя лише за свою національну приналежність. Крім того, було висловлено сподівання, що вже незабаром на місці пам’ятного хреста буде зведено достойний та величний Пам’ятник Жертвам Голодомору, котрий буде завжди нагадувати всім мешканцям нашого міста про принципову неможливість повторення тих трагічних подій, а також підносити наш національний дух та самосвідомість, спонукаючи нас до активної розбудови нашої спільної Батьківщини саме на християнських засадах та до морального оновлення нашого суспільства, котре має початись із кожного з нас. 

Фото

Все ваши вопросы и пожелания, касающиеся деятельности Миссионерского отдела Кировоградской епархии, Вы можете отправить по электронной почте, указав Ваше имя и Email:

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.